Metal Seperatör

Ofis ve işyeriniz için uzun yıllardır dekorasyon hizmetleri sunmakta olan firmamız, kullanmış olduğu ileri teknoloji üretim araçları, profesyonel ekipleri ve uzman tasarımcılarıyla sektörün sayılı firmaları arasında yer almaktadır.

Dünya standartlarından ödün vermeden kullandığımız malzemeler ile imal ettiğimiz ürünlerimiz arasında olan metal separatör, yaşam alanlarınıza estetik bir değer katmak için kullanımınıza sunulmaktadır.

Ofis ve işyerlerinde separatörler, belirli bir alanı bölerek yeni çalışma alanları oluşturmak ve girilmesini veya görülmesini istemediğiniz yerleri ayırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Üretmiş olduğumuz metal separatörler, ses yalıtımı ile ihtiyacınız olan yere kolaylıkla uygulanarak bu amaca hizmet etmektedir. Böylece görülmesini istemediğiniz yerleri estetik bir görüntü koyarak engelleyebilir, çalışma alanlarınızı dilediğiniz gibi bölebilir, yaşam alanınızda çalışan ve ziyaretçilerin hareketlerini yönlendirebilirsiniz.

Metal Separatör Çeşitleri

Metal separatör çeşitlerimiz belirli tasarımlarda mevcut olduğu gibi, müşterilerimiz olarak sizin zevk, renk ve belirlediğiniz diğer kriterlere uygun olarak da üretilebilmektedir. Kullandığımız malzemelerimiz sayesinde paslanmaz ve istediğiniz ölçülere göre üretilebilir. Bu sayede mahremiyeti korumak istediğiniz alanlarda ses yalıtımlı ve yüksek separatörler tercih edebilir, odalarını küçük separatörler ile ayırarak estetik bir görünüm sağlarken, çalışanlarınız arasındaki iletişimi de koruyabilirsiniz.

Yangın gibi durumlara karşı dayanıklı olan ürünlerimiz belirli bir esnekliği olmakla beraber sert ve dayanıklı bir yapı ile ışığı yansıtma özelliklerine sahiptir.

Ürün Fiyatları

Son teknoloji ürünü üretim araçlarımızla tasarlayarak size sunmakta olan firmamız, uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri de vermektedir. Firmamızın üretmiş olduğu metal seperatör fiyatları separatörün özellikleri ve boyutu ile uygulanan alanın boyutuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Siz de ofis ve çalışma alanlarınıza zarif ve estetik bir görüntü katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bütçenize uygun olarak tasarımlarımız arasından tercih yapabilir veya projenizi bize iletebilirsiniz.

Demir seperatör fiyatları, metal seperatör ankara, metal seperatör fiyatları, ferforje seperatör, metal paravan, ferforje seperatör ankara, seperatör fiyatları, paravan fiyatları, metal bölme, metal ofis bölme, metal bölme fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.