Ahşap Seperatörler

Profesyonel ekipleri, uzman tasarımcıları ve son teknoloji araçlarıyla uzun yıllar boyunca ofis, işyerleri ve pek çok kurumsal şirketin çeşitli dekorasyon ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerde bulunmaktadır. İmal ettiğimiz ürünlerde kullanmış olduğumuz malzemelerde dünya standartlarını takip eden firmamız, ürünlerimiz arasındaki ahşap seperatör ile müşterilerimizin göz zevkine hitap etmektedir.

Ahşabın çürümemesi için özel tasarlanmış olan ürünümüz, müşterilerimizin taleplerine göre farklı renk ve modellerde imal edilebilmektedir. Alanında uzman olan tasarımcılarımızın hazırlamış olduğu ahşap separatörlerimiz, ofis ve işyerlerinize estetik bir görüntü kavuşturmaktadır.

Modellerimiz

Ahşap separatörlerimizde müşterilerimizin zevk ve tercihlerine göre farklı tasarımlar da olabilmektedir. Ses yalıtımlı ve yangına karşı dayanıklı olarak üretilmekte olan ürünlerimiz, ofis ve işyerleriniz için güvenli bir yapı oluşturmaktadır. Ahşap separatör modellerimiz yaşam alanlarına zarif ve çağdaş bir görünüm eklemektedir. Separatörler sayesinde ofis ve işyerinize gelen müşteri ve ziyaretçileriniz hareketlerini istediğiniz yönlendirebilir, girilmesini istemediğiniz yerlere olan erişimi estetik bir güzellikle kısıtlayabilirsiniz. Eğer büyük bir odayı ayrı çalışma alanlarına bölmek istiyorsanız, ihtiyacınıza uygun boy ve ölçülerle olan ahşap separatörler ile bunu gerçekleştirebilir, aynı zamanda çalışanlarınız arasındaki iletişimi de sağlamış olursunuz.

Ahşap separatör modelleri aşağıda yer almaktadır:

  • Sabit modeller
  • Yatay hareketli modeller
  • Katlanır modeller
  • Akustik hareketli modeller

Fiyatlarımız

Belirtmiş olduğunuz ihtiyacınıza uygun olarak farklı renk, model ve ölçülerde imal edilebilen ahşap separatör modelleri, firmamız tarafından uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile beraber müşterilerimize sunulmaktadır. Separatör sistemimiz uygulanacağı alanın boyutu, ahşabın ve separatörün özellikleri ile ölçüleri konularında farklılık göstermektedir. Siz de ofis ve iş yerlerinize çağdaş ve zarif bir görünüm katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, bütçenize uygun modellerimiz arasından tercih yapabilirsiniz.

Ayaklı ahşap seperatör, ahşap seperatör ölçüleri, dış mekan ahşap seperatör, ahşap bölme ve ahşap bölme duvar fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.