Paslanmaz Korkuluk

Ofis, işyeri ve diğer pek çok kurumsal işletmelerin iç ve dış dekorasyonlarına benzersiz imzalar atarak büyüyen firmamız, kullandığı üstün teknoloji, profesyonel ekip yapısı ve tasarım uzmanlarıyla sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Standart bakımından dünya seviyesinde malzeme kullanmaya özen göstererek imal ettiğimiz ürünlerden biri olan paslanmaz korkuluk modelleri yaşam alanlarınızda güvenliğinizi en üst seviyede sağlamaktadır.

Özellik bakımından müşterilerimizin isteklerini karşılamakta olan korkuluklarımız, paslanmaya karşı dirençli olup ısıdan etkilenmez. Alanında bilgi ve tecrübe sahibi uzmanlarımız tarafından hazırlanan ürünlerimiz, ofis, işyeri ve kurumsal işletmelerde güvenlik şartlarını sağlamak için kullanılmaktadır. Bu nedenlerle yangından da etkilenmeyen ürünlerimiz, yangın merdivenlerinde de tercih edilen korkuluk modellerimiz arasında yer almaktadır.

Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Korkuluk modelleri, beklenti ve talebinize göre farklı renk ve tasarımlarda üretilebilmektedir. Cam ve ahşap gibi alanlarda da kullanılabilen ürünlerimiz, istediğiniz her türlü yere kurulabilmektedir. Aynı zamanda geri dönüştürülebilir olan ürünlerimiz çevre dostudur ve bakım yapmadan uzun yıllar boyu kullanılabilme özelliği taşımaktadır. Gerek iç, gerek dış mekânlarda tercih edebileceğiniz ürünlerimiz güneş, yağmur ve kar gibi etmenlere karşı dayanıklıdır ve her mevsim kullanılabilir.

Korkuluk modellerimiz şu şekildedir:

  • Yatay emniyetli korkuluk
  • Diye emniyetli korkuluk
  • Camlı paslanmaz korkuluk
  • Pleksiglass korkuluk
  • Lamalı korkuluk
  • Halatlı korkuluk
  • Ahşap küpeşteli korkuluk

Fiyatlarımız

Ofis ve işyerlerinde teknolojiyi kullanarak çağdaş bir görünüm sunan firmamızın, fiyatlar ve ödeme bakımından uygun seçenekleri bulunmaktadır. Firmamız tarafından üretilen korkuluklar, uygulanacağı alanın boyutu ve korkuluğun özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Yaşam alanlarınızı daha güvenli hale getirmek ve zarif bir görünüm yakalamak istiyorsanız paslanmaz korkuluk fiyatları ve modelleri için bizimle iletişime geçerek modellerimiz arasından tercih yapabilirsiniz.