Asansör Cam Kaplama

Ofis, işyerleri, okullar ve birçok kurumsal işletme için asansör cam kaplama hizmeti sunan firmamızın profesyonel ekipleri, bu tür tasarımlarda teknoloji ve zarafeti bir araya getirmektedir. Modern çizgilerle dizayn edilen cam kaplama asansörler, ileri teknoloji ürünü materyaller kullanılarak uzman tasarımcılarımız tarafından titizlikle planlanmakta ve kullanıma sunulmaktadır. Ürünlerimizin tamamı, uzun yılların verdiği bilgi ve tecrübe birikimini yansıtmaktadır.

Asansör cam kaplama modellerimiz, müşterilerimiz estetik beklentisini ön planda tutarak, malzeme kalitesi ve güvenlikten de ödün vermeden hizmet vermektedir. Şirket, hastane, ofis, okul ve daha pek çok yaşam alanında, paslanmaz ve darbeye karşı dirençli malzeme kullanarak ürettiğimiz sistemimiz, içerisinde taşıdığı insanların can güvenliğine önem verirken, estetik zevklerine de hitap etmektedir.

Asansör Cam Kaplama Modellerimiz

Tüm modellerimizde, müşterilerimizin tasarım ve renk konusunda arzu ve isteklerine uygun olarak lamine ve temperli cam kullanmaktadır. Böylece asansör içeriden gelebilecek herhangi bir darbeye dayanıklı hale getirilmektedir. Seçtiğiniz tasarım özellikleriyle beraber yaşam alanlarınıza yeni ve çağdaş bir görüntü katabilir, asansörleri kullanırken keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Ölçü bakımından standart ve özel ölçüleri bulunmakta olan ürünümüz, Türk Standardı EN 81-20 ve EN 81-1+A3 asansörler-yapım ve montaj için güvenlik kuralları ile uygundur. Asansör kaplama çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir:

  • Asansör zemin kaplamaları
  • Asansör içi kaplamaları
  • Asansör kabin kaplamaları
  • Asansör kenar kaplamaları
  • Asansör kapı kaplamaları

Asansör Cam Kaplama Fiyatlarımız

Tasarım ve güvenliği, teknoloji kullanarak birleştiren firmamız, uygun fiyatlara sahip olmakla beraber ödeme konusunda da kolaylıklar sunmaktadır. Ürün fiyatlarımız, asansör boyutuna ve kullanılan camın özelliklerine göre değişebilmektedir. Yaşam alanlarınıza modern bir estetik görüntüsü katmak istiyorsanız, iletişime geçerek size uygun fiyatlarla istediğiniz tasarımlar arasında tercih yapabilirsiniz.

Cam kapama hakkında ister projeniz olsun, isterse olmasın firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Ürünlerimizin fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.