Fotoselli Kayar Kapı

Teknoloji hız kesmeden gelişmeye devam ederken, insanlar yaşamlarını ve çevrelerini teknolojik gelişmelere uygun olarak yeniden dizayn ediyor. Kurulduğu yıllardan bu güne teknolojik gelişmeleri yakından analiz eden firmamız, elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübeyle, ofis ve kurumsal işletmelerin iç ve dış dekorasyon ihtiyaçlarına yönelik benzersiz tasarımlara imza atıyor. Firmamızda görev yapan elektronik mühendisleri tarafından tasarlanan fotoselli kayar kapı modellerimiz de, teknoloji çağının en güzel örnekleri arasında yer alıyor.

Fotoselli Kayar Kapı Modelleri

İlk görünümün imaj belirlemesi üzerindeki etkilerini analiz eden uzmanlarımız, ofis ve kurumsal işletmelerin girişinden itibaren fark yaratmasına katkı sağlıyor. Uzman ekibimiz tarafından üretilerek kullanıma sunulan tek ve çift kanatlı fotoselli kayar kapılar, mekanik ve elektronikte kusursuzluğu temsil ediyor. Ofis ve kurumsal işletmelerin dış dekorasyon ihtiyaçlarını tamamlar nitelikte üretilen kayar kapı modellerimiz müşteri talepleri doğrultusunda,

  • Şeffaf renkli
  • Reflekte
  • Solar
  • Lamine veya Lamine temperli cam seçenekleriyle kullanıma sunuluyor.

Dünya standartlarında malzeme kullanılarak üretilen fotoselli kayar kapı modellerimiz özel fırça ve conta yapısıyla hava yalıtımında da beklentileri en üst düzeyde karşılıyor.

Giriş bölümündeki bütünlüğe sadık kalınarak imal edilen ürünlerimiz, işletmenin sahip olduğu giriş çıkış trafiği göz önüne alınarak sağ veya sola tek açılır veya her iki yana açılır şekilde tasarlanıyor. Böylece girişten itibaren görsel ve dekoratif unsur olarak işletmeye prestij sağlayan kapılar, uzun yıllar sorunsuz kullanımıyla da tercih sebebi oluyor.

Fotoselli Kayar Kapı Fiyatları

Fotoselli kayar kapı fiyatları işletmeler tarafından tercih edilen modele göre değişkenlik gösteriyor. Tek kanat, iki kanat, tek sabit, tek haraketli, iki sabit iki hareketli olarak imal edilen kayar kapılarımız oldukça uygun fiyat seçenekleriyle kullanıma sunuluyor. Siz de işletmenize açılan kapıların çağdaşlığa açılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ürünlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.