Cam Separatörler

Açık ofis tasarımlarının vazgeçilmezi olan cam seperatörler, kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra ofislere kazandırdığı görsellikle de tercih edilen bölücü panellerdir. Özellikle çağrı merkezleri, bankalar ve büyük boyutlara sahip ofislerde tercih edilen bu tür bölmeler çalışanlara özel alanlar oluşturarak daha verimli bir iş ortamının oluşmasına katkı sağlamaktadır. Kullanım amacına yönelik olarak farklı modellerde üretilerek kullanıma sunulan cam separtörler genellikle 10-12 mm kalınlığına temperli cam kullanılarak imal edilmektedir. Müşteri isteğine göre kumlanmış cam veya cam filmi kullanılarak istenilen boy ve desende üretilen cam separatörler, çoğunlukla 1,50 cm yüksekliğe sahiptir. Ancak müşteri taleplerine göre boyda uzatma veya kısaltma yapılabilmektedir.

Cam Separatör Modelleri

Kurumsal mimarinin en modern ögelerinden biri olan cam separatörler, kullanıldıkları alanlara camın muhteşem zarafetini de getirmektedir. Üretim bölümümüzde görev yapan uzman tasarımcıların çizgileriyle muhteşem birer sanat eserine dönüşen cam separatörler, isteğe bağlı olarak ahşap, metal ve alüminyum kaidelere sabitlenerek işyerlerinde kullanıma sunulmaktadır. Mekân içerisinde farklı zamanlarda yapılacak olan dekorasyon değişimlerinde kaldırılarak başka alanlara da taşınabilen separatörler, oldukça kısa sürede ve kolayca monte edilerek yeni alanlarında aynı zarafetle kullanılabilmektedir.

Ahşap oyma desenli ve camlı seperatörler ofis veya stüdyo tipi evlere tercih edilirken mobilya görünümüyle iç dekorasyona bambaşka bir hava katmaktadır. Ayaklı paravan modelleri ise daha çok butiklerde ve ofislerin mutfak alanlarının ayrılmasında kullanılmaktadır.

Cam Seperatör Fiyatları

Cam separatör fiyatları, talep edilen modele ve modelin boyutlarına göre farklılıklar göstermektedir. Firmamız tarafından imal edilen ve her bütçeye uygun şekilde üretilerek kullanıma sunulan seperatörler arasından dilediğiniz renk ve desenler üzerinden tercih yapabilir, cam seperatör modelleri, cam seperatör fiyatları, cam bölme, seperatör cam bölme, cam seperatör modelleri ve fiyatları, cam bölme fiyatları ve ev içi cam bölme için firmamızla iletişime geçerek ürün hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.