Otomatik Cam Kapı

Uzun yıllardır ofis, işyerleri ve kurumsal işletmelerin iç ve dış dekorasyon taleplerini karşılayan firmamız, son teknoloji üretim araçları ve profesyonel tasarım uzmanlarıyla sektörün sayılı firmaları arasında yer almaktadır. Dünya kalite standartlarında malzeme kullanarak imal edilen ürünlerimiz arasında yer alan otomatik cam kapı sistemleri de, altına gururla imza attığımız üretimlerimizden biridir.

Teknik özellikler açısından müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayan otomatik kapılarımız, müşteri talebine göre ısı veya harekete duyarlı olarak kullanıma sunulmaktadır. Konusunda uzman elektronik mühendislerimiz tarafından tasarlanarak ofis, iş yeri, alışveriş merkezleri ve kurumsal alanlarda kullanıma sunulan ürünlerimiz, genellikle giriş çıkışın yoğun olduğu alanlarda kontrolün daha iyi sağlanabilmesi amacıyla tercih edilmektedir. Her hangi bir temasa gerek kalmadan açılıp kapanabilen otomatik kapı modellerimiz istenildiği zaman veya bir tehlike anında devre dışı bırakılarak giriş çıkışın kesilmesini mümkün kılmaktadır.

Modeller

İhtiyaca uygun olarak farklı renk ve tasarımda üretilen otomatik cam kapı modelleri, sessiz çalışma ısı ve ses yalıtımı gibi özelliklere sahiptir. Tamamen elektronik devrelerle çalışan kapılarımız kullanıldığı alanların güneş ışığı ve ısısından maksimum oranda yararlanabilmesine olanak sağlar. Hastane girişleri, oteller, AVM’ler, Kurumsal işletmeler, ofisler, Havaalanları, Kamu Binaları vb. Birçok farklı alanda yıllar boyunca sorunsuz olarak çalışan modellerimiz, uygulandığı alanlarda farklılık yaratır.

Fiyatlar

Teknoloji ve estetiği aynı çizgide buluşturarak kullanımınıza sunan firmamız, en uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle hizmet üretmektedir. Firmamız tarafından üretilen otomatik cam kapı sistemleri müşteri talepleri doğrultusunda oluşan seçeneklere göre fiyatlandırılmaktadır. Siz de modern mekânlarınızın görünümünde fark yaratmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek bütçenize en uygun modeller arasından bir tercih yapabilirsiniz.