Spider Transparan Cephe Kaplama

Transparanın dayanılmaz çekiciliğini ofis ve işyerlerinin dekorasyonlarına farklı tasarımlarla taşıyan firmamız, tasarım uzmanları, profesyonel ekibi ve teknolojinin son ürünü araçlarıyla sektörün önemli firmaları arasında yer almaktadır. Dünya standartlarından ödün vermeden kullandığımız malzemelerimiz ile ürettiğimiz Spider Transparan cephe kaplama seçeneklerimiz, işyeri ve ofislerinize çağdaş bir görüntü katmaktadır.

Estetiği, teknik özelliklerle birleştirerek müşterilerimize sunduğumuz spider transparan cephe sistemimiz, güneş ışığı ve ısısının yaşam alanlarınız içine ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. Sistemimiz, genellikle ofis, işyeri, üniversite, hastane ve diğer kurumsal firmalar ile şirket binalarında, gerek iç ve gerekse dış camın şeffaf özelliği nedeniyle görüş açısını arttırması nedeniyle tercih edilmektedir. İç ve dış camların arasına ultraviyole ışınlarına dayanıklı silikon sıkılarak, camların toz tutmamasını sağlanmaktadır.

Spider Transparan Cephe Modelleri

Spider transparan cephe modellerimiz tercihlerinize göre farklı renk seçeneklerini barındırmaktadır.  En büyük özelliği paslanmaz olması olan sistemler, temperli ve lamina cam olmak üzere dayanıklı cam modelleri sunmaktadır. Ofis, işyeri, şirket binaları ve hastane gibi yerlerde uzun yıllardır kullanılmakta olan spider transparan cephe, uygulandığı takdirde iç mekanları daha fazla açığa çıkarmaktadır.

Spider transparan cephe, dayanaklı cam kullanılmasına ek olarak; bu camın modeline ve kalınlığına göre değişen özelliklerde taşıyıcı sistem de yapılmaktadır. Sisteminin temizliği içeriden temizlik firmaları tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Dış cephe temizliği için, iskele sistemleri gibi askılı modeller tercih edilmektedir. Spider transparan cephe sistemimizin şu türleri mevcuttur:

  • Paslanmaz
  • Boyalı çelik taşıyıcılar
  • Paslanmaz gergiler
  • Özel taşıyıcı cam bloklar

Spider Transparan Cephe Fiyatları

Çağdaş estetik şartlarını teknolojiyle birleştiren firmamız, uygun fiyatlı Spider Transparan Cephe seçenekleri için oldukça uygun ödeme koşulları sunmaktadır. Üretmiş olduğumuz spider transparan cephe sistemleri fiyatları, uygulanacağı alana ve camın özelliğine bağlı olarak değişmektedir. Siz de yaşam alanlarınıza modern bir görüntü kavuşturmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.