Cam Korkuluk

Uzun yıllardır ofis, işyeri ve kurumsal işletmelerin güvenlik ve estetik beklentilerini en üst düzeyde karşılayan firmamız, ileri teknoloji ürünü ekipman kullanımı, profesyonel tasarım ekibi ve uzman üretim ekibiyle kendi sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır. Kalite bakımından dünya standartlarını takip ederek son malzemeleri kullanan firmamız, ürettiğimiz cam korkuluk modelleri ile müşterilerimizin güvenlik taleplerini karşılamaktadır.

Müşterilerimizin teknik alanlardaki beklentilerini de sağlamakta olan korkuluklarımız, binalara zarif ve çağdaş bir görünüm kazandırmakta ve her türlü mekâna uygulanabilmektedir. Ofis ve işyerlerinde güvenli bir çalışma ortamı hazırlamak için tercih edilmekte olan ürünlerimiz, bakteri üremesine izin vermemesi ve kimyasallara dayanıklı olması bakımından sağlığınız için de herhangi bir sorun oluşturmamaktadır.

Cam Korkuluk Modelleri

İsteğinize göre farklı renk seçenekleri bulunmakta olan korkuluk modellerimizin bakım masrafı düşük olup, ayrıca kir ve pas da tutmamaktadır. Cam korkuluk seçenekleri takıldığı yerde güvenliği sağlar, rengi zaman içerisinde solmaz, paslanmaz, manzaranızı kapatmaz, görüş açınızı kısıtlamaz ve estetiksel bir görüntü sunar. Her mevsimde ısısal farklılıklara karşı dayanıklı olan ürünlerimiz su ve su buharına karşı dirençlidir ve yıkanarak kolaylıkla temizlenebilir.

Uzun yıllar boyu görünümü değişmeden kullanabileceğiniz cam korkuluk modellerimiz şu şekildedir:

  • Alüminyum cam korkuluk
  • Balkon cam korkuluk
  • Cam korkuluk donanımları
  • Merdiven cam korkuluk
  • Cam korkuluk
  • Paslanmaz cam korkuluk
  • Cam balkon korkuluk
  • Cam merdiven korkuluğu

Cam Korkuluk Fiyatları

Güvenliğinizi ve sağlığınızı düşünerek imal ettiğimiz ürünlerimizde, uygun fiyatlara ve ödeme seçenekleri yer almaktadır. Firmamızca üretilmekte olan cam korkuluklarımız, korkuluğun uygulanacağı alanın boyutu ve cam korkuluğun özellikleri bakımından farklılık gösterebilmekte ve müşterilerimizin beklentileri de göz önünde bulundurulmaktadır. Siz de yaşam alanlarınızda çağdaş ve güvenli bir görüntü oluşturmak istiyorsanız, cam korkuluk fiyatları konusunda bilgi almak için; bizimle iletişime geçebilir ve modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.