Camlı Yer Döşeme

Ofis, işyeri ve çeşitli kurumsal şirketlere kurulduğu tarihten bu yana dekorasyon ve tasarım işlerinde hizmet etmekte olan şirketimiz,  profesyonel ekipleri, uzman tasarımcıları ve son teknoloji üretim aletleriyle beraber alanında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Dünya standardına dikkat ederek seçtiğimiz malzemeler ile ürettiğimiz camlı yer döşeme modelleri, farklı bir tasarım olarak zarif görüntüsüyle hizmetinize sunulmaktadır.

Yapısı sayesinde yaşam alanınıza ayrı bir renk katacak olan camlı döşemelerimiz, kullandığımız kaliteli camlar sayesinde kırılmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olup, kirlenme ve çizilmeye karşı yüzeyi sertleştirilmiştir.

Modellerimiz

İmal etmiş olduğumuz camlı döşeme modelleri, açık ve koyu renk seçenekleri ile şık görüntüsüyle ofis ve iş yerinizde gözünüzü yormadan estetik bir değer katmaktadır. Temperli ve lamine cam özellikleriyle camlı döşeme çeşitleri, yaşam alanlarınıza uzun yıllar boyu bakım gerektirmeden kullanma imkânı sağlamaktadır. Kullandığımız malzemeler sayesinde ısı ve ses yalıtımlı olarak üretilen yer döşeme modellerimiz estetik bir görüntü dışında yaşam alanlarınızda ısı kontrolünü sağlamanızda da yardımcı olmaktadır.

Kataloglarımız arasından seçebileceğiz camlı döşeme seçenekleri, isteğinize uygun şekilde de imal edilebilmektedir. Eğer kendi tasarımlarınız varsa, müşterilerimizin görüş ve isteklerine büyük değer vererek kullanılacağı yere göre üretip hizmetinize sunmaktayız.

Fiyatlarımız

Estetik ve teknik özellikleri, teknoloji kullanarak birleştirerek imal etmiş olduğumuz camlı döşemelerimiz, size uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile birlikte sunulmaktadır. Camlı döşeme fiyatları camın özellikleri ve boyutu ve uygulanacağı alanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Siz de yaşam alanlarınıza çağdaş ve şık bir görüntü katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, bütçenize uygun modellerimiz arasından tercih yapabilir veya projenizi bizimle paylaşabilirsiniz.