Modüler Ofis Bölme Sistemleri

Ofislerinizi çalışmaya en uygun hale getirmek, yaptığınız tüm harcamaların karşılığını almak mı istiyorsunuz? Modüler ofis bölme sistemleri tam size göre bir seçenek olacaktır.

Modüler ofis bölme sistemlerinde, ofisleriniz modüler olarak bölünür ve montajlanır.  Ofisleriniz, isteğinize bağlı olarak camlı, alüminyum doğramalı, pleksiglass, ahşap veya cnc kesim metal paneller ile dizayn edilir.

Modüler Ofis Bölme Modelleri

Çalışma Süreci

Ofis bölme sistemlerinin tasarlama ve uygulama aşamalarını sizlerle tek tek planlıyoruz. Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor ve ona göre planlarımızı gerçekleştiriyoruz. Ofis bölme sistemlerini tasarlarken belirli aşamalar bulunur.

1- Karar Verme Süreci

Ofisinizi bölerken hangi sistemi kullanacağınıza karar vermenize yardımcı oluyoruz. Size tüm modern ofis bölme sistemlerini tanıtıyor ve bu bölme sistemlerinin olumlu-olumsuz tüm yönlerini bildiriyoruz. Böylece bütçenize ve mekanınıza en uygun modeli seçmenize karar veriyoruz.

2-Projelendirme ve Tasarım Süreci

Modeli beğendikten sonra, uygulama alanının ölçülerine göre gerekli proje çizimlerini, 3 boyutlu tasarımları hazırlayarak, sistemde kullanılacak tüm malzemelerin detaylı bir listesinin olduğu fiyat teklifini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Fiyat teklifini siz onaylandıktan sonra, imalat ve montaj aşamasına geçiyoruz.

3-İmalat ve Montaj Aşaması

Seçmiş olduğunuz ürünümüzün imalat ve montaj aşamaları hakkında öncelikle sizi bilgilendiriyoruz. İşin imalat aşamasının ve montaj aşamasının ne kadar süreceği hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, gerekli zaman planlamalarını müşterek olarak onaylıyor ve bunu bir sözleşme ile taahhüt ediyoruz.

Modüler Ofis Bölme Fiyatları

Modüler ofis bölme sistemlerinin fiyatları, bölme sisteminde kullanılacak malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Maliyet hesaplanmasında, sistemde kullanılacak malzemelerin yanı sıra, uygulama yapılacak alanın yapısal özelliklerinin de incelenmesi gerekmektedir. Tüm ofis bölme fiyatlarımız ve ürünlerimizin özellikleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

“Modüler Ofis Bölme Sistemleri” için 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir