Ofis Seperatör

Kurulduğu andan bugüne kadar ofisleriniz ve işyerleriniz için tasarım fikirlerinizi gerçekleştirmekte olan firmamız, kullanmış olduğumuz ileri teknoloji üretim aletleri, uzman tasarımcıları ve profesyonel ekipleri ile sektöründe sayılı firmalar arasında bulunmaktadır. Dünya çapındaki kalite standartlarından ödün vermeden kullandığımız malzemelerimizle imal ettiğimiz seperatör modelleri, estetik zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza hizmet etmesi için son kalite olarak üretilmiştir.

Ofis ve işyerlerinde yeni bölümler oluşturmak isteyen kişiler için tasarladığımız farklı modellerde paslanmaz ve dayanıklı seperatör çeşitleri, ofisinize yeni bir renk katmaktadır. Bu sistemlerimizi erişimini kısıtlamak istediğiniz yerlerde kullanabilir, çalışan ve ziyaretçilerinizin hareketlerini yönlendirebilirsiniz. Kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde dayanıklı olan seperatörlerimizi uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Seperatör Modelleri

İhtiyaç ve beklentinize uygun olarak farklı renk ve modellerde imal etmiş olduğumuz seperatör seçenekleri, ses yalıtımlı, paslanmaz, yangına ve darbelere karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Bu sayede yaşam alanlarınıza zarif ve şık olduğu kadar güvenli bir alan katar. Ofis ve işyerleri için hazırladığımız seperatörler, müşterilerimiz olarak sizin projelerinize uygun olarak da tasarlanabilmektedir. Modellerimiz şu şekildedir:

Ahşap seperatör: Üretmiş olduğumuz ahşap seperatörler yangına ve çürümeye karşı dayanıklı ve ses yalıtımlı olarak imal edilmektedir.

Metal seperatör: Metal seperatör sistemimiz paslanmaz, yangına karşı dayanıklı ve ses yalıtımlı gibi özellikleri bulundurmaktadır.

Cam seperatör: İmal etmiş olduğumuz cam seperatörlerimiz dayanıklı olması için temperli cam seçeneği bulundurmaktadır. Cam seperatör modellerimiz şu şekildedir:

  • Tam cam duvar ofis bölme sistemleri
  • Yarım cam duvar ofis bölme sistemleri
  • Tam cam jaluzili ofis bölme sistemleri
  • Yatay cam duvar bölme sistemleri
  • Kısa seperatör camlı duvar bölme sistemleri

Seperatör Fiyatlarımız

Teknoloji ve dekorasyonu birleştirerek ürettiğimiz seperatörlerimiz, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle beraber kullanımınıza sunulmaktadır. Ofis seperatör fiyatlarımız seperatörün boyut ve özelliklerine ve uygulanacağı alana göre farklılaşmaktadır. Siz de ofis ve iş yerlerinize estetik ve şık bir görüntü katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek modellerimiz arasından seçim yapabilir veya projenizi paylaşabilirsiniz.

Hazır ofis bölme sistemleri, ofis seperatör, ofis bölme sistemleri, cam seperatör fiyatları, seperatör sistemleri ve ofis seperatör sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.