Duvar Cam Kaplama

Camın kendine has zarafetini yansıtan tasarımlarıyla ofis ve işyerlerinde benzersiz değişimler yaratan firmamız, üstün teknoloji ürünü araç-gereçleri ve profesyonel ekibiyle dekorasyon ürünleri tasarım sektöründe lider firmalar arasında bulunmaktadır. Kalite bakımından dünya standartlarını takip ederek yapmış olduğumuz ürünlerimizden biri olan duvar cam kaplama sistemimiz,  yaşam alanlarınıza zarif bir görüntü katmaktadır.

Özellikleri açısından müşterilerimizin ihtiyaç ve arzularını en üst derecede kaplayan duvar cam kaplama sistemimiz, eski çatlakları kapatırken yeni çatları da örtmektedir. Alanında bilgili tasarım uzmanlarımız tarafından hazırlanarak ofis, işyerleri ve hastane gibi yerlerde kullanılan ürünlerimiz asit ve baz, dezenfektan, kimyasal ürünler ve böceklere karşı dayanıklı olup, yaşam alanlarınıza modern bir görüntü katmaktadır.

Modellerimiz

Müşterilerimiz olarak sizin ihtiyaç ve arzularına göre renk ve tasarımlarda olan cam kaplama sistemimiz, isteğinize göre temperli ve yarı temperli olarak imâl edilebilmektedir. Sistemlerimizde kullanmış olduğumuz kaliteli malzemelerimiz, eskimeye ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır. Hastane ve kimyasal-tıbbi konularla ilgili ofis ve işyerleri için cam kaplama sistemimiz zehirli gazları çıkarmamakta ve yanmayı geciktirmektedir. Böylece ürünümüz ofis ve işyerlerinde çalışanların sağlık ve güvenliğini korumasına da yardımcı olmaktadır.

Cam kaplama modellerimizin şu tasarımları yer almaktadır:

  • Cam tekstil
  • Ayna cam kaplama
  • Cam mozaikler
  • Dekoratif cam kaplama
  • Cam panel kaplama

Duvar Cam Kaplama Fiyatları

Estetik ve güvenliği teknoloji ile birleştirerek size sunan firmamız, fiyat ve ödeme bakımından kolaylıklar sunmaktadır. Fiyatlarımız, talebiniz doğrultusunda ürettiğimiz cam kaplama sistemleri tercih ettiğiniz seçeneklere ve kaplama yapılacak alana göre farklılık göstermektedir. Eğer siz de yaşam alanlarınıza çağdaş ve zarif bir görüntü katmak istiyorsanız, iletişime geçerek size uygun tasarım, renk ve modeller arasından tercihlerde bulunabilirsiniz.